Pracownia architektoniczna ZEW

Architekt Wnętrz Wrocław

Projektant Wnętrz

Projektowanie wnętrz Wrocław, Białobłoty, Pleszew, Konin

Projekty wnętrz Kontakt

biuro@pracowniazew.pl
+48 512 938 819

blog o oddziaływaniu architektury na nasze samopoczucie

Znajdziecie tu wpisy o tym, jak otoczenie i architektura, architektura wnętrz na nas wpływa i oddziałuje. Oczami moimi – architekta, przy współpracy psychologa oraz innych osób, które dzielą się ze mną swoimi spostrzeżeniami. 

To nie jest kolejny blog wnętrzarski, w którym ktoś Wam powie, że kolor musztardowo-żółto-różowy jest TOP kolorem roku i musicie go mieć, bo inaczej wasze życie straci sens. Ani o innych modowych ‘nowościach’ które przeplatają się jak sinusoida, bo sprzedaż trzeba nakręcać.

Za to – będąc jednak w temacie kształtowania otoczenia – będę wyszukiwała i polecała Wam produkty lokalnych rzemieślników i projektantów, którzy  tworzą estetyczne dzieła z pełnym zaangażowaniem i sercem. Będę także zdradzała Wam tricki projektowania i pomysły na to, jak aranżować przestrzeń.

Zapraszam do śledzenia blogu, portali społecznościowych oraz do kontaktu!

Dofinansowanie z UE

Gallery
/By
“Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” Operacja mająca na celu otwarcie pracowni architektoniczno-artystycznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania “Wsparcie na…