Pracownia architektoniczna ZEW

Architekt Wnętrz Wrocław

Projektant Wnętrz

Projektowanie wnętrz Wrocław, Białobłoty, Pleszew, Konin

Projekty wnętrz Kontakt

biuro@pracowniazew.pl
+48 512 938 819

salon boho

Kolor we wnętrzu to świetne dodanie energii do codzienności. W takim własnie stylu – boho – zaprojektowany został salon z aneksem kuchennym. Styl boho to swobodna aranżacja, pełnia kolorów i różnorodność materiałów. Wnętrze wychodzi poza schematy obowiązujących norm połączeń, oddając mieszankę hipisowskiego luzu i designu z lat 60. Idealne rozwiązanie dla osób, które z radością odnajdują się w ‘uporządkowanym’ chaosie elementów etnicznych, artystycznych!

Na podłodze widoczne jest lastryko, stanowiące bardzo charakterystyczny, ożywiający element. Przestrzeń jest bardzo kolorowa – ale nie znajdziemy tu intensywnych, nasyconych barw. Dzięki użyciu pastelowych, złamanych, przybrudzonych kolorów wyposażenia salon jest bardzo wesoły, dodający energii – ale nie meczący.

Salon z aneksem kuchennym uzupełniają monochromatyczne obrazy oraz roślinność, wpływająca pozytywnie na samopoczucie. Nietypowym rozwiązaniem jest wykorzystanie pustej sciany na zaprojektowanie projektora i wysuwanej rolety.

Share Project :

salon vintage retro boho

Kolor we wnętrzu to świetne dodanie energii do codzienności. W takim własnie stylu - boho - zaprojektowany został salon z aneksem kuchennym. Styl boho to swobodna aranżacja, pełnia kolorów i różnorodność materiałów. Wnętrze wychodzi poza schematy obowiązujących norm połączeń, oddając mieszankę hipisowskiego luzu i designu z lat 60. Idealne rozwiązanie dla osób, które z radością odnajdują się w 'uporządkowanym' chaosie elementów etnicznych, artystycznych! Na podłodze widoczne jest lastryko, stanowiące bardzo charakterystyczny, ożywiający element. Przestrzeń jest bardzo kolorowa - ale nie znajdziemy tu intensywnych, nasyconych barw. Dzięki użyciu pastelowych, złamanych, przybrudzonych kolorów wyposażenia salon jest bardzo wesoły, dodający energii - ale nie meczący. Salon z aneksem kuchennym uzupełniają monochromatyczne obrazy oraz roślinność, wpływająca pozytywnie na samopoczucie. Nietypowym rozwiązaniem jest wykorzystanie pustej sciany na zaprojektowanie projektora i wysuwanej rolety.

Inne projekty