Pracownia architektoniczna ZEW

Architekt Wnętrz Wrocław

Projektant Wnętrz

Projektowanie wnętrz Wrocław, Białobłoty, Pleszew, Konin

Projekty wnętrz Kontakt

biuro@pracowniazew.pl
+48 512 938 819

sypialnia – urban jungle

Sypialnia to miejsce odpoczynku i relaksu, azyl w którym można „zebrać myśli” po całym dniu poza domem. Z tego powodu projekt wnętrza tego wyjątkowego pomieszczenia zakładał bardzo naturalną, neutralną kolorystykę. Przestrzeń jest jasna i rozświetlona, z wykorzystaniem bieli, beżu i zieleni, przełamanych bordowymi elementami podkreślających zieleń. Projekt nawiązuje do trendu urban jungle – domowej namiastki dżungli w architekturze.

Wnętrze zostało podzielone optycznie dwoma kolorami – bielonymi deskami podłogowymi w połączeniu z białym kolorem ścian, oraz kontrastującą zieloną ramą, na którą trafia nasz wzrok zaraz po przebudzeniu. Sypialnię wypełnia duża ilość roślin, które oprócz walorów estetycznych, dobrze wpływają na samopoczucie i ożywiają przestrzeń. Są trendem ponadczasowym – rośliny pasują do każdej aranżacji i pomieszczenia. Kolorem idealnie podkreślającym butelkową zieleń jest złamana czerwień, stąd decyzja o wykorzystaniu w projekcie kwietników w tym kolorze.

Owalne kształty i delikatne proporcje mebli sprawiają, że pomieszczenie wydaje się bardzo lekkie i harmonijne. Podręczna toaletka jest idealnym miejscem na drobiazgi, a wygodny fotel alternatywnym miejscem odpoczynku. Drewniane elementy są w swoim naturalnym kolorze.

Share Project :

sypialnia urban jungle

Sypialnia to miejsce odpoczynku i relaksu - z tego powodu projekt wnętrza tego wyjątkowego pomieszczenia zakładał bardzo naturalną, neutralną kolorystykę. Przestrzeń jest jasna i rozświetlona, z wykorzystaniem bieli, beżu i zieleni, przełamanych bordowymi elementami podkreślających zieleń. Projekt nawiązuje do trendu urban jungle - domowej namiastki dżungli w architekturze. Projektuję wnetrza w Poznaniu i wielkopolsce!Wnętrze zostało podzielone optycznie dwoma kolorami - bielonymi deskami podłogowymi w połączeniu z białym kolorem ścian, oraz kontrastującą zieloną ramą, na którą trafia nasz wzrok zaraz po przebudzeniu. Sypialnię wypełnia duża ilość roślin, które oprócz walorów estetycznych, dobrze wpływają na samopoczucie i ożywiają przestrzeń. Są trendem ponadczasowym – rośliny pasują do każdej aranżacji i pomieszczenia. Kolorem idealnie podkreślającym butelkową zieleń jest złamana czerwień, stąd decyzja o wykorzystaniu w projekcie kwietników w tym kolorze.Owalne kształty i delikatne proporcje mebli sprawiają, że pomieszczenie wydaje się bardzo lekkie i harmonijne. Podręczna toaletka jest idealnym miejscem na drobiazgi, a wygodny fotel alternatywnym miejscem odpoczynku. Drewniane elementy są w swoim naturalnym kolorze.

Inne projekty